Nieuwe artikelen

De strijd tussen Radio 538 en Qmusic

Radio luisteren wordt nog volop gedaan en dat is ook de reden dat de radiostations blijven bestaan. Er is nu zelfs een strijd gaande om het marktleiderschap bij de doelgroep 20-34 jaar. Momenteel gaat Radio 538 nog aan kop bij deze doelgroep, maar Qmusic komt steeds dichterbij en het zou zomaar kunnen dat Qmusic straks aan de kop staat bij deze doelgroep.

Radio 538 scoort in de doelgroep 20-34 jaar een marktaandeel van 19,1 procent en Qmusic komt daar vlak achter aan met een marktaandeel van 18,6 procent. Het verschil is dus maar 0,5 procent en er is dus nog veel mogelijk. beiden zenders noteerden wel een flinke stijging ten opzichte van de meetperiode daarvoor. In vergelijking met vorig jaar is het wel zo dat Qmusic en Radio 538 dichter naar elkaar toe zijn gekropen en als dit zich voortzet zullen ze straks gelijk staan. Niet alleen in deze doelgroep, maar ook in de doelgroep 10 tot 19 jaar gaat de strijd voornamelijk tussen Radio 538 en Qmusic. Begin dit jaar was Qmusic de populairste zender onder deze doelgroep, maar sinds april is dit alweer Radio 538. De grote verliezer in deze doelgroep dat is 3FM. Deze zender daalde het afgelopen jaar van 19,2 naar 12,2 procent en dit is een flinke daling. Wel staat 3FM nu derde en Sky Radio staat vierde met 11,2 procent marktaandeel. De grootste stijger van het afgelopen jaar dat was NPO Radio 2, die ging namelijk van 3,0 naar 6,6 procent en ook Radio Veronica en Radio 10 doen het steeds beter onder de 20-34 jarigen. Natuurlijk is deze doelgroep niet de enige die radio luistert. Je hebt namelijk ook de doelgroep 35 tot 49 jaar waar Radio 538 het populairst is, dit station steeg door naar 18,1 procent. De grootste stijging dat heeft Radio 2 bij deze doelgroep behaalt, namelijk een stijging van 1,3 procentpunt.

Bron van dit artikel : http://radioguide.fm

Tags:

Registreer u vandaag nog en word lid van ons platform

Wil jij jouw blogs delen en een breed publiek bereiken? Wacht niet langer en registreer je vandaag nog op leukinhuis.nl

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Gerelateerde berichten

Rozen in huis: meer dan alleen bloemen

Rozen in huis zorgen meteen voor een andere sfeer. Een vaas op tafel voelt verzorgd en geeft een ruimte extra aandacht. Dat kan een woonkamer zijn, maar net zo goed een keuken, hal of werkplek. Veel mensen kiezen rozen omdat ze herkenbaar zijn en bij veel momenten passen. Of het nu gaat om een boeket voor jezelf, of om iets dat je samen met een klein cadeau geeft aan een ander. Een roos lijkt sterk, maar is tegelijk gevoelig. Hoe langer ze mooi blijft, hangt af van meerdere stappen. Niet alleen van wat er thuis gebeurt, maar ook van alles daarvoor. Denk aan het moment van snijden, het vervoer en hoe de bloemen zijn verpakt. Al die stappen samen bepalen hoe de rozen eruitzien als ze aankomen én hoe lang je ervan kunt genieten. Wat er gebeurt vóór de bloemen aankomen Wie zich verdiept in rozen bezorgen, ziet al snel

Gepubliceerd door Leuk in huis.nl