Nieuwe artikelen

Energie label A elektrische boilers van Wesen

Wesen ECO Plus 50 liter energiezuinige elektrische boiler compact design

Energiezuinige elektrische boilers van Wesen.

De Wesen ECO 30 is waarschijnlijk de enige energiezuinige elektrische boiler met een energielabel A momenteel leverbaar. De wesen eco 30 is voorzien van de allernieuwste eco controller en het nieuwste isolatie schuim wat momenteel leverbaar is. De eco controller leest gedurende een periode het verbuik van de gebruiker. Deze data wordt met behulp van een speciaal hiervoor gemaakt algoritme gebruikt om de meest efficiente temperatuur te berekenen op dat moment. Zo hoeft een boiler niet de gehele dag op te warmen naar 65 graden als de gebruiker pas om 18 uur gaat douchen. Met deze slimme truuk kan er veel stroom bespaart worden en houdt u uw geld in uw eigen zak.

Door gebruik van het nieuwste soort isolatie materiaal hoeft de isolatiewand slechts 2 cm dik te zijn. Hiermee is het mogelijk wel een goede isolatie te houden maar ook een boiler te maken die slechts 25cm diep is. Daarme kan hij moeiteloos in bijna alle keukenkastjes gemonteerd worden.

De energiezuinige boiler van wesen is voorzien van 2 tanken met ieder een eigen verwarmingselement die apart geschakeld kunnen worden en dus als het ware als een voor en na verwarmer werken met weer een flinke besparing op de energie kosten. Beide tanken zijn uitgevoerd met een titanium versterkte glasgecoate emaille binnenkant waarmee een lange levensduur verzekerd is.

De Wesen ECO is ook leverbaar in 50 liter met een diepte van 25cm en 80 en 100 liter met een diepte van slechts 30 cm. Deze hebben een energie label B. Dus ook een zeer energiezuinige elektrische boiler.

Alle Wesen elektrische boilers worden in Nederland en Belgie verkocht door ElektrischeBoiler.EU. Kijk daar eens voor meer informatie.

https://elektrischeboiler.eu/categorie/ariston-wesen-boilers/

 

Wesen ECO Plus energielabel A elektrische boiler met eco controller

Bron van dit artikel : https://elektrischeboiler.eu/categorie/ariston-wesen-boilers/

Veelgestelde vragen

Wat is het verschil tussen de Wesen ECO 30 en andere elektrische boilers?▼

De Wesen ECO 30 is één van de weinige elektrische boilers met energielabel A. Hij beschikt over een slimme eco controller die het verbruik analyseert en de temperatuur optimaal aanpast, wat aanzienlijk stroom bespaart.

Hoe werkt de eco controller van de Wesen ECO 30?▼

De eco controller leest het verbruikspatroon van de gebruiker en berekent met behulp van een algoritme de meest efficiënte verwarmingstemperatuur. Zo wordt alleen opgewarmd wanneer nodig, bijvoorbeeld voor het moment dat u gaat douchen.

In welke maten zijn de Wesen ECO boilers leverbaar?▼

De Wesen ECO 30 heeft energielabel A en is 25cm diep. Er zijn ook varianten van 50 liter (25cm diep, label B) en 80-100 liter (30cm diep, label B) verkrijgbaar.

Wat maakt het isolatiemateriaal van Wesen boilers speciaal?▼

Wesen gebruikt het nieuwste isolatieschuim waardoor slechts 2cm isolatiewand nodig is. Dit resulteert in compacte boilers die moeiteloos in keukenkastjes passen zonder aan isolatiekwaliteit in te leveren.

Waar kan ik Wesen elektrische boilers kopen?▼

Alle Wesen elektrische boilers worden in Nederland en België verkocht door ElektrischeBoiler.EU. Op hun website vindt u meer informatie en het volledige productaanbod.

Registreer u vandaag nog en word lid van ons platform

Wil jij jouw blogs delen en een breed publiek bereiken? Wacht niet langer en registreer je vandaag nog op leukinhuis.nl

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Gerelateerde berichten

Trainen op het strand bij Wassenaarse Slag: zwaarder dan je denkt

Een rondje hardlopen op het strand lijkt op papier makkelijker dan een training in de sportschool. Geen apparaten, geen wachtrij, gewoon een frisse neus. Wie het een keer probeert op mul zand, merkt binnen honderd meter dat het tegendeel waar is. Strandtraining bij de Wassenaarse Slag is een stevige vorm van conditietraining die je kuiten, je enkels en je longen op een andere manier aanspreekt dan een training op asfalt of in de studio. Waarom zand zoveel zwaarder traint dan asfalt Op een vaste ondergrond duwt je voet zich in één beweging af. Op zand zakt je voet eerst weg voordat er weerstand ontstaat, en die weerstand moet je met elke stap opnieuw overwinnen. Zand biedt weerstand, dus kost het meer kracht om vooruit te komen, en deze kracht komt niet precies vanuit je voeten, maar vanuit je benen en diep vanuit je heupen. Dat verklaart waarom een rondje van

Gepubliceerd door Leuk in huis.nl